Szkoła Podstawowa nr 8
         im. Jana Pawła II w Będzinie




Największe osiągnięcia ostatnich lat:



2016/2017

Konkursy i przeglądy międzynarodowe:
2 wyróżnienia w konkursie matematycznym KANGUR

Konkursy i przeglądy ogólnopolskie:
5 laureatów Ogólnopolskiego Konkursu ALBUS z języka polskiego
2 laureatów Ogólnopolskiego Konkursu ALBUS z matematyki
2 laureatów Ogólnopolskiego Konkursu ALBUS z przyrody
4 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z języka polskiego
3 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z matematyki
2 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z przyrody
1 wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z języka angielskiego
II miejsce w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Anioł XXI wieku"
II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Moja Ziemia – Czysty Świat"

Konkursy i przeglądy rejonowe:
I miejsce w I Festiwalu "Dźwiękomalowanie"
I miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Śladami Patronów Diecezji Sosnowieckiej"
II miejsce w Diecezjalnym Konkursie "Śladami Patronów Diecezji Sosnowieckiej"
II miejsce w XXI Zagłębiowskim Festiwalu Piosenki
III miejsce w XXI Zagłębiowskim Festiwalu Piosenki
III miejsce w I Festiwalu "Dźwiękomalowanie"
Wyróżnienie w II Regionalnym Konkursie Czytelniczo - Plastycznym "Z kotem mi do twarzy"
Wyróżnienie w Diecezjalnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
2 wyróżnienia w Regionalnym Konkursie Kartka Wielkanocna
Wyróżnienie w konkursie "X Szkolne Spotkania z Melpomeną"

Konkursy i przeglądy powiatowe:
I miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jesienne krajobrazy"
III miejsce w Powiatowym Konkursie Plastycznym "Jesienne krajobrazy"

Konkursy i przeglądy miejskie:
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Ekozabawka"
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Inspirowanym Muzyką Ludową - "Wianek Wielkanocny"
I miejsce w konkursie "Na to liczę, że zaskoczysz mnie Sienkiewiczem"
III miejsce w Międzyszkolnym konkursie "Mały Mistrz Słowa"
Wyróżnienie w Miejskim Przeglądzie Małych Form Scenicznych "Dancing Shadows" - Teatr Cieni

Sukcesy sportowe:
sukcesy indywidualne:
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w szachach

sukcesy zespołowe:
III miejsce w otwartych mistrzostwach Dšbrowy Górniczej w czwórboju lekkoatletycznym chłopców
III miejsce w turnieju piłki nożnej o puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion" kategoria 8, 10, 12 lat - chłopcy
II miejsce w Mistrzostwach Będzina w tenisie stołowym chłopców
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w piłce koszykowej chłopców
III miejsce z Mistrzostwach Będzina w szachach chłopców
III miejsce z Mistrzostwach Będzina w szachach dziewczynek
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w czwórboju LA chłopców
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w badmintonie chłopców
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w biegach przełajowych chłopców





2015/2016

Wynik sprawdzianu 2016:
część pierwsza: 59,8 %
część druga: 68,6 %


Konkursy i przeglądy ogólnopolskie:
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie "Anioł XXI wieku"
wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Zaprzęg Świętego Mikołaja"
12 wyróżnień w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z języka polskiego
3 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z przyrody
4 finalistów w Stypendiadzie Wczesnoszkolnej
2 laureatów w Stypendiadzie Wczesnoszkolnej
I miejsce w XIII Ogólnopolskim Tygodniu Bibliotek
półfinał w Ogólnopolskim Projekcie "Wielka Liga Czytelników"
certyfikat w Ogólnopolskim Konkursie "Akademia Bezpiecznego Puchatka"

Konkursy przedmiotowe organizowane przez Kuratorium Oświaty w Katowicach:
1 finalistka
udział 2 uczniów w II etapie

Konkursy i przeglądy wojewódzkie:
II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Bajkowe Zadania"
2 finalistów w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Bajkowe Zadania"
1 wice Mistrz Śląska w Wojewódzkim Konkursie Matematycznym "Mistrz Tabliczki Mnożenia"
II miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym Inspirowanym Słowami Jana Pawła II

Konkursy i przeglądy rejonowe:
I miejsce w XX Zagłębiowskim Festiwalu Piosenki
wyróżnienie w Regionalnym Konkursie Plastycznym "Pisanka Ludowa"
II miejsce w Konkursie "Makieta Zamku Będzińskiego"
Nagroda Specjalna Kustosza Muzeum Zamku Będzińskiego w Konkursie "Makieta Zamku Będzińskiego"
I miejsce w Rejonowym Turnieju Wiedzy o Książce i Bibliotece

Konkursy i przeglądy powiatowe:
wyróżnienie w Powiatowym Konkursie organizowanym przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Śląskiego "Mój przyjaciel owad"

Konkursy i przeglądy miejskie:
I miejsce w konkursie ortograficznym dla dyslektyków o Pióro Starosty Będzińskiego – "Dyslektyk też może zostać mistrzem ortografii"
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Czytamy na medal"
II miejsce w miejskim konkursie "Kartka bożonarodzeniowa"
II miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Cztery pory roku"
wyróżnienie w Miejskim konkursie plastycznym "Odpady w czterech porach roku"
wyróżnienie indywidualne w "Małych Formach Scenicznych"
II miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Dynia Helloween"
III miejsce w konkursie plastycznym inspirowanym muzyką "Wycinanka ludowa"
wyróżnienie w "Małych Formach Scenicznych" za spektakl "Świat to my"

Sukcesy sportowe:
sukcesy indywidualne:
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w szachach
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w tenisie stołowym
II miejsce w Mistrzostwach Będzina w rzucie piłeczką palantową
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w skoku w dal
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w pływaniu stylem grzbietowym
sukcesy zespołowe:
II miejsce w eliminacjach rejonowych turnieju piłki nożnej o puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion" kategoria U-12 – chłopcy 2004/2005
III miejsce w eliminacjach rejonowych turnieju piłki nożnej o puchar Tymbarku "Z podwórka na stadion" kategoria U-10 – chłopcy 2006/2007
II miejsce w mistrzostwach powiatowych w piłce nożnej dziewcząt
II miejsce w eliminacjach powiatowych turnieju Orlika o puchar Premiera Rzeczpospolitej Polskiej chłopcy 2004/2005 – piłka nożna
III miejsce w mistrzostwach powiatowych w piłce koszykowej – chłopcy
III miejsce w mistrzostwach powiatowych w szachach – chłopcy
IV miejsce w mistrzostwach powiatowych w badmintonie – chłopcy
V miejsce w mistrzostwach powiatowych w czwórboju LA – dziewczynki
VI miejsce w mistrzostwach powiatowych w czwórboju LA – chłopcy
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w piłce koszykowej chłopców
II miejsce z Mistrzostwach Będzina w szachach - chłopcy
II miejsce w Mistrzostwach Będzina w badmintonie - chłopcy
II miejsce w Mistrzostwach Będzina w piłce nożnej - dziewczynki
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w czwórboju LA - dziewczynki
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w tenisie stołowym - chłopcy
IV miejsce w Mistrzostwach Będzina w badmintonie - dziewczynki
IV miejsce w Mistrzostwach Będzina w biegach przełajowych - dziewczynki
IV miejsce w Mistrzostwach Będzina w piłce nożnej - chłopcy
IV miejsce w Mistrzostwach Będzina w czwórboju LA - chłopcy
V miejsce w Mistrzostwach Będzina w biegach przełajowych - chłopcy
V miejsce w Mistrzostwach Będzina w piłce ręcznej - chłopcy




2014/2015

Wynik sprawdzianu 2015:
część pierwsza: 62,2%
część druga: 71,7%


Konkursy międzynarodowe:
I miejsce w XI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Pejzaże osobliwe" im. prof. Jana Świderskiego

Konkursy i przeglądy ogólnopolskie:
3 Laureatów w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z języka polskiego
2 Laureatów w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z matematyki
2 Laureatów w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z przyrody
4 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z matematyki
1 wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z języka angielskiego
7 wyróżnień w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z języka polskiego
2 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS z przyrody
I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada Wczesnoszkolna z matematyki
2 I miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada Wczesnoszkolna w konkursie czytelniczym
III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada Wczesnoszkolna w konkursie czytelniczym
5 wyróżnień w Ogólnopolskim Konkursie Stypendiada Wczesnoszkolna

Konkursy i przeglądy rejonowe:
2 II miejsca w Konkursie Plastycznym "Zagłębiowska Pisanka"
2 II miejsca w XIX Zagłębiowski Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki

Konkursy i przeglądy miejskie:
III miejsce w Konkursie Plastyczno – Technicznym Inspirowanym Muzyką "Święta tuż, tuż…"
wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ekologicznym "Moja Ziemia Czysty Świat"
wyróżnienie w Miejskim Konkursie "Czytamy na medal"
wyróżnienie w Konkursie Plastyczno – Technicznym Inspirowanym Muzyką "Święta tuż, tuż…"
sukcesy zespołowe:
I miejsce w Konkursie Matematycznym "Mały Pitagoras"
II miejsce w Miejskim Konkursie "Będzin – spotkanie z historią"
wyróżnienie w Miejskim Konkursie Ekologicznym "Moja Ziemia Czysty Świat"

Sukcesy sportowe:
IV miejsce na szczeblu rejonowym w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Donalda Tuska
V miejsce na szczeblu rejonowym kategoria U-1 w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku
III miejsce w Mistrzostwach rejonowych w piłce nożnej chłopców
V miejsce w Mistrzostwach rejonowych w badmintonie chłopców
II miejsce w mistrzostwach powiatowych w piłce nożnej chłopców
II miejsce w mistrzostwach powiatowych w badmintonie chłopców
V miejsce w mistrzostwach powiatowych w szachach dziewcząt
VII miejsce w mistrzostwach powiatowych w tenisie stołowym chłopców
VII miejsce w mistrzostwach powiatowych w tenisie stołowym dziewcząt
I miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich, styl grzbietowy 50m
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w pływaniu, styl dowolny 50m
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w pływaniu, styl klasyczny 50m
II miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich, styl klasyczny 50m
II miejsce w Mistrzostwach Będzina w Czwórboju LA – rzut piłką palantową
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w Czwórboju LA – rzut piłką palantową
IV miejsce w Mikołajkowych Zawodach Pływackich, styl klasyczny 50m
sukcesy zespołowe:
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w tenisie stołowym chłopców
II miejsce z Mistrzostwach Będzina w szachach dziewcząt
II miejsce w Mistrzostwach Będzina w piłce nożnej chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Będzina w tenisie stołowym dziewcząt
II miejsce w Mistrzostwach Będzina w badmintonie chłopców
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w piłce ręcznej chłopców
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w szachach chłopców
IV miejsce w Mistrzostwach Będzina w czwórboju LA dziewcząt
IV miejsce w Mistrzostwach Będzina w piłce koszykowej chłopców
IV miejsce w Mistrzostwach Będzina w czwórboju LA chłopców
V miejsce w Mistrzostwach Będzina w biegach przełajowych chłopców
V miejsce w Mistrzostwach Będzina w biegach przełajowych dziewcząt
VII miejsce w Mistrzostwach Będzina w badmintonie dziewcząt




2013/2014

Wynik sprawdzianu 2014: 22,2

Konkursy międzynarodowe:
I miejsce w X Międzynarodowym Konkursie Plastycznym
Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie KANGUR MATEMATYCZNY

Konkursy ogólnopolskie:
sukcesy indywidualne:
I miejsce w II edycji konkursu "Jan Paweł II moim nauczycielem i mistrzem"
1 wyróżnienie w II edycji konkursu "Jan Paweł II moim nauczycielem i mistrzem"
2 Nagrody w I Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Dla Dzieci i Młodzieży "Zagłębie Kraina Bajek, Podań, Legend"
1 Laureat w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS 2014 z przyrody
3 Laureatów w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS 2014 z matematyki
4 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS 2014 z matematyki
2 wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie ALBUS 2014 z języka angielskiego

sukcesy zespołowe:
Wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie na Hymn Szkoły dla Szkół Noszących Imię Jana Pawła II

Konkursy i przeglądy rejonowe:
sukcesy indywidualne:
I miejsce w Rejonowym Konkursie Kolęd i Pastorałek
III miejsce w Rejonowym Konkursie Kolęd i Pastorałek
III miejsce w konkursie regionalnym "Ptaki skrzydlate zwierzaki"
2 wyróżnienia w konkursie regionalnym "Ptaki skrzydlate zwierzaki"
Nagroda za grę aktorską w konkursie "Spotkanie z Melpomeną"

sukcesy zespołowe:
II miejsce w konkursie "Spotkanie z Melpomeną"

Konkursy i przeglądy miejskie:
sukcesy indywidualne:
I miejsce w konkursie plastycznym "Tajemnice lasu"
I miejsce w konkursie miejskim Kartka Bożonarodzeniowa"
I miejsce w konkursie miejskim "Smok Będziński"
Nagroda specjalna w konkursie miejskim "Smok Będziński"
2 wyróżnienia w konkursie miejskim "Smok Będziński"
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Jestem Malarzem"
II miejsce w konkursie recytatorskim
III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim "Wierszykarnia"
III miejsce w konkursie plastycznym "Pejzaż zimowy"
Wyróżnienie w konkursie artystycznym "List do Św. Mikołaja"
3 wyróżnienia w Miejskim XVII Przeglądzie Małych Form Scenicznych
Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Wilki i kozlęta"

sukcesy zespołowe:
III miejsce w Walentynkowym Konkursie z języka angielskiego
III miejsce w Miejskim XVII Przeglądzie Małych Form Scenicznych

Zawody sportowe:
zawody ogólnopolskie:
sukcesy zespołowe:
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Donalda Tuska – II miejsce na szczeblu rejonowym
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku – V miejsce na szczeblu rejonowym, kategoria U-12
Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej o Puchar Tymbarku – V miejsce na szczeblu rejonowym, kategoria U-10

zawody wojewódzkie:
sukcesy zespołowe:
I miejsce w finale wojewódzkim "Orlik Volleymania" – I zespół
II miejsce w finale wojewódzkim "Orlik Volleymania" – II zespół
III miejsce w finale wojewódzkim "Orlik Volleymania" – III zespół

zawody rejonowe:
sukcesy zespołowe:
VIII miejsce w Otwartych Mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w czwórboju lekkoatletycznym klasy IV

zawody powiatowe:
sukcesy zespołowe:
III miejsce w zawodach powiatowych w minisiatkówce dziewcząt
III miejsce w zawodach powiatowych w tenisie stołowym dziewcząt
V miejsce w zawodach powiatowych w biegach przełajowych dziewcząt

VII miejsce w tenisie stołowym chłopców

zawody miejskie:
sukcesy indywidualne:
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w Pływaniu styl: crawl i grzbietowy
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w Pływaniu styl klasyczny
Mistrzostwach Będzina w Pływaniu styl grzbietowy

sukcesy zespołowe:
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w minisiatkówce dziewcząt
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w tenisie stołowym dziewcząt
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt
II miejsce w tenisie stołowym chłopców
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w biegach przełajowych dziewcząt
III miejsce w Mistrzostwach Będzina w badmintonie dziewcząt
III miejsce – gry i zabawy, czwórbój lekkoatletyczny chłopców
IV miejsce w Mistrzostwach Będzina w mini piłce ręcznej dziewcząt





2012/2013

Konkursy ogólnopolskie:
3 wyróżnienia w Stypendiadzie Wczesnoszkolnej
3 laureatów ogólnopolskiego konkursu matematycznego ALBUS
wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym ALBUS

Konkursy i przeglądy rejonowe:
III miejsce w Konkursie Piosenki Maryjnej i Papieskiej w Bukownie
wyróżnienie w Konkursie Piosenki Maryjnej i Papieskiej w Bukownie
udział w Regionalnym konkursie Piosenki Angielskiej

Konkursy i przeglądy powiatowe:
wyróżnienie w Konkursie Literackim "Siłą rzeczy. Siłą wyobrazni"
I miejsce w XVI Przeglądzie Małych Form Scenicznych
wyróżnienie dla 2 uczniów za grę aktorską w Przeglądzie Małych Form Scenicznych

Konkursy i przeglądy miejskie:
sukcesy indywidualne:
I miejsce w konkursie plastycznym "W krainie baśni"
I miejsce w międzyszkolnym konkursie plastyczno-techniczno - muzycznym "Takie bale tylko w karnawale"
II miejsce w konkursie czytelniczym "Czytamy na medal"
II miejsce w Konkursie ortograficznym "Wiosenne zmagania z ortografią"
II miejsce w Konkursie "Szopka w tradycji chrześcijańskiej"
II miejsce w konkursie dla uczniów klas VI "Jeden z najlepszych"
III miejsce w Konkursie ortograficznym
III miejsce w konkursie recytatorskim
III miejsce w Międzyszkolnym konkursie "Ozdoba choinkowa"
III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
Wyróżnienie w konkursie plastycznym "Takie bale w tylko karnawale"
wyróżnienie w konkursie recytatorskim "Bawię się bezpiecznie"
wyróżnienie w Międzyszkolnym konkursie "Ozdoba choinkowa"
wyróżnienie w konkursie "Anioł XXI wieku"

sukcesy zespołowe:
I miejsce w międzyszkolnym konkursie "Mały Mistrz Słowa"
I miejsce w miejskim konkursie "Szopka w tradycji chrześcijańskiej"
III miejsce w happeningu artystycznym inspirowanym twórczością profesora J. Świderskiego

Zawody sportowe:
sukcesy indywidualne:
II miejsce w klasyfikacji indywidualnej w otwartych mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w czwórboju
2 I i II miejsca w Mikołajkowych zawodach pływackich
III miejsce w Mikołajkowych zawodach pływackich

sukcesy zespołowe:
II miejsce – finały rejonowe turniej im. M. Wielgusa w piłce nożnej klas IV
VIII miejsce – finały rejonowe w czwórboju lekkoatletycznym chłopców
III miejsce w klasyfikacji drużynowej w otwartych mistrzostwach Dąbrowy Górniczej w czwórboju L. A. – klasy czwarte i młodsze
I miejsce w finałach powiatowych turnieju im. M. Wielgusa w piłce nożnej - klasy IV
II miejsce w finałach powiatowych turnieju TYMBARK – z podwórka na stadion – klasy III
III miejsce w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej chłopców
III miejsce w mistrzostwach powiatu w piłce koszykowej chłopców
V miejsce w mistrzostwach powiatu w szachach chłopców
V miejsce w finałach powiatowych w czwórboju lekkoatletycznym chłopców
IV miejsce w mistrzostwach powiatu w tenisie stołowym chłopców
I miejsce w mistrzostwach Będzina w piłce nożnej chłopców
I miejsce w mistrzostwach Będzina w piłce koszykowej chłopców
II miejsce w mistrzostwach Będzina w szachach chłopców
II miejsce w mistrzostwach Będzina w czwórboju lekkoatletycznym chłopców
II miejsce w mistrzostwach Będzina w tenisie stołowym chłopców
III miejsce w mistrzostwach Będzina w piłce ręcznej chłopców
III miejsce w mistrzostwach Będzina w tenisie stołowym dziewcząt
IV miejsce w mistrzostwach Będzina w biegach przełajowych chłopców
IV miejsce w mistrzostwach Będzina w grach i zabawach chłopców
IV miejsce w mistrzostwach Będzina w grach i zabawach dziewcząt
V miejsce w mistrzostwach Będzina w piłce siatkowej chłopców
V miejsce w mistrzostwach Będzina w biegach przełajowych dziewcząt
V miejsce w mistrzostwach Będzina w szachach dziewcząt
V miejsce w mistrzostwach Będzina w badmintonie chłopców
V miejsce w mistrzostwach Będzina w badmintonie dziewcząt
V miejsce w mistrzostwach Będzina w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt
VI miejsce w mistrzostwach Będzina w piłce ręcznej dziewcząt





2011/2012

Konkursy ogólnopolskie:
I miejsce w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt: "Mój Telefon do Mamy"
III miejsce, laureat ogólnopolskiego konkursu OLIMPUSEK
VI miejsce laureat ogólnopolskiego konkursu OLIMPUSEK
3 wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie matematycznym ALBUS

Konkursy i przeglądy rejonowe:
2 wyróżnienia w VI Regionalnym Konkursie Piosenki Angielskiej
2 wyróżnienia w konkursie na Kartkę Wielkanocną
wyróżnienie w konkursie "Cztery pory roku - techniką orgiami"
I miejsce w Konkursie Bibliotecznym w Dąbrowie Górniczej - klasa IIa - zespołowo

Konkursy i przeglądy powiatowe:
I miejsce w I Powiatowej Biesiadzie Literackiej pt.: "Milusińscy wierszem mówią"
II miejsce w I Powiatowej Biesiadzie Literackiej pt.: "Milusińscy wierszem mówią"

Konkursy i przeglądy miejskie:
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie "Czytamy na medal"
I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim
I miejsce w konkursie "Mądry wybór narkotykom - nie"
2 II miejsca w Konkursie tanecznym "Tańce Kibica"
II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek
II miejsce w XVI Międzyszkolnym Festiwalu Piosenki Dziecięcej
III miejsce w Miejskim Konkursie Recytatorskim
wyróżnienie w miejskim konkursie "Pieśni bliskie sercu Jana Pawła II"
2 nagrody indywidualne za najlepszą kreację aktorską w XV Przeglądzie Małych Form Scenicznych

sukcesy zespołowe:
I miejsce w miejskim konkursie "Zwyczaje i tradycje wielkanocne"
I miejsce w konkursie "Jak bezpiecznie jezdzić rowerem"
III miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym
III miejsce w międzyszkolnym konkursie języka polskiego "Mały mistrz słowa"

Zawody sportowe:
sukcesy indywidualne:
II miejsce w zawodach pływackich
III miejsce w zawodach pływackich

sukcesy zespołowe:
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Nożnej chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Rejonu w Piłce Ręcznej chłopców
IV miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce nożnej chłopców
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej chłopców
II miejsce w Turnieju o Puchar Tymbarku w piłce nożnej chłopców rocznik 2002
II miejsce w Turnieju Real Cup w piłce nożnej chłopców rocznik 1999/2000
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej chłopców
III miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców
VII miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w piłce nożnej chłopców
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w piłce ręcznej chłopców
I miejsce w Mistrzostwach Będzina w piłce koszykowej chłopców
I miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym chłopców
I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej Junior Euro Cup - klasa VIa
I miejsce w Międzyszkolnym Turnieju Piłki Nożnej Junior Euro Cup - klasa Vb
III miejsce w turnieju szachowym chłopców
III miejsce w rozgrywkach badmintona dziewcząt
III miejsce w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt
IV miejsce w Mistrzostwach Będzina w piłce siatkowej chłopców
IV miejsce w Grach i Zabawach
V miejsce w biegach przełajowych chłopców
V miejsce w turnieju szachowym dziewcząt
V miejsce w rozgrywkach badmintona chłopców
V miejsce w tenisie stołowym chłopców





2010/2011

Konkursy ogólnopolskie:
1 laureat ogólnopolskiego konkursu matematycznego PINGWIN
2 laureatów ogólnopolskiego konkursu matematycznego ALBUS
1 wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie matematycznym ALBUS
1 wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Kreska"

Konkursy i przeglądy wojewódzkie:
III miejsce w wojewódzkim konkursie "Twórczość ze szkolnej ławy"

Konkursy i przeglądy rejonowe:
I miejsce w rejonowym konkursie plastycznym "Plastuś teatralny"
II miejsce w rejonowym konkursie plastycznym "Plastuś teatralny"
wyróżnienie w regionalnym konkursie informatycznym

Konkursy i przeglądy powiatowe:
finalista Ligi Matematyków
I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Pożegnanie lata"
III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym "Pożegnanie lata"
wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Pożegnanie lata"
wyróżnienie w konkursie plastycznym "Jan Paweł II"

Konkursy i przeglądy miejskie:
I miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Tańczące śnieżynki"
I miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Barwy jesieni"
I miejsce w XVI Festiwalu Piosenki
III miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Będzin w zimowej szacie"
III miejsce w miejskim konkursie "Szopka bożonarodzeniowa"
III miejsce w miejskim konkursie plastycznym "Barwy jesieni"
wyróżnienie w miejskim konkursie "Szopka bożonarodzeniowa"
I miejsce w miejskim konkursie "Obrzędy wielkanocne"
II miejsce w IX Przeglšdzie Jasełek
wyróżnienie w miejskim konkursie "Wiosenne zmagania z ortografią"

Zawody sportowe:
sukcesy indywidualne:
I i II miejsce zawody mikołajkowe w pływaniu
II i III miejsce zawody mikołajkowe w pływaniu

sukcesy zespołowe:
V miejsce Mistrzostwa Będzina w piłce nożnej chłopców
V miejsce - Mistrzostwa Będzina w piłce siatkowej chłopców